Atrastie
Kaķis Skatīt
Kaķis, 2 m Skatīt
Pazudušie
Riko, 3 g. Skatīt
Deizija, 23 m. Skatīt

Atbildes

 1. Kāpēc mēs izveidojām šo vietni?
 2. Kā radās doma par sirdsdraugs.lv izveidi?
 3. Kas ir izveidojis sirdsdraugs.lv?
 4. Ko mēs darām?
 5. Kas drīkst ievietot dzīvniekus?
 6. Kā patversmes var pievienot dzīvniekus?
 7. Kāpēc dzīvnieki nav no visām patversmēm?
 8. Kā pievienot savu rakstu, ziņu, aktualitāti?
 9. Kā mums palīdzēt?
 10. Ko darīt, ja pamanu neprecīzu/nepilnīgu informāciju?
 11. Ko darīt, ja pārstāvu organizāciju, kuras kontaktinformācija nav pieejama sirdsdraugs.lv?
 12. Kā varam sadarboties ar sirdsdraugs.lv? 

Kāpēc mēs izveidojām šo vietni?

Bieži cilvēki izmisīgi meklē pazudušu dzīvnieku, apzvanot radio stacijas un izmantojot interneta vietnes. Tieši tāpat rīkojas arī dzīvnieka atradēji, bet ne vienmēr šie informācijas avoti sakrīt un viņi satiekas. Sirdsdraugs.lv ir vieta, kur tikties cilvēkiem ar saviem mīluļiem gadījumos, ja mīlulis ir noklīdis vai dzīvnieks ir pieklīdis. Šo informāciju ir viegli sasaistīt ar sociālajiem tīkliem.

Ja ir radusies vēlme uzņemties rūpes par dzīvnieku, mēs mudinām sabiedrību pirms dzīvnieka pirkšanas ieskatīties, vai ir iespēja savu sirdsdraugu atrast kādā no patversmēm, iegūstot ne vien uzticamu draugu, bet arī izglābjot viņa likteni. Mēs zinām, cik daudz dzīvnieku atrodas patversmēs, tāpēc uzskatam, ka ir svarīgi atvieglot veidu cilvēkam šos dzīvniekus ieraudzīt.

Kā radās doma par sirdsdraugs.lv izveidi?

Doma radās, jo fiziski apbraukāt visas Latvijas patversmes ir gandrīz neiespējami, lai atrastu tieši savu sirdsdraugu. Arī atrast visas patversmju mājaslapas un tās izskatīt ir ļoti darbietilpīgi. Sapratām, ka cilvēkiem būtu ērti šo informāciju iegūt vienā konkrētā vietnē. Saņemot morālo atbalstu arī no vairākām uzrunātajām patversmēm, uzsākām darbu. Attīstot šo domu, radās arī pārējās sirdsdraugs.lv sadaļas.

Kas ir izveidojis sirdsdraugs.lv?

Sirdsdraugs.lv izveidē ir iesaistīti cilvēki, kuri tic šādas vietnes nepieciešamībai. Šie cilvēki velta daudz sava laika, enerģijas, zināšanu un materiālos resursus tikai un vienīgi uz brīvprātības principa. Idejas realizācijas iniciators ir biedrība "Juglas Vārti", kura arī koordinē sirdsdraugs.lv attīstību, uzrunājot brīvprātīgos domubiedrus.

Ko mēs darām?

Mēs cenšamies sabiedrībā popularizēt ieradumu, ka pirms dzīvnieka iegādes cilvēks ieskatās patversmju iemītniekos, vai kāds neiekrīt sirdī. Izglābjot dzīvnieka likteni, pasaulē tiek vairota labestība. Mēs cenšamies atvieglot patversmju darbinieku darbu sabiedrības informēšanā par pieejamajiem dzīvniekiem. Mēs cenšamies palīdzēt cilvēkiem atrast nozudušo mīluli. Mēs palīdzam informēt par aktualitātēm visā, kam ir saistība ar dzīvnieku un cilvēku saskarsmi.

Kas drīkst ievietot dzīvniekus?

Dzīvniekus drīkst ievietot pilnībā jebkurš cilvēks. Savukārt visām Latvijas patversmēm ir iedoti savi pieejas kodi, lai tās var veidot savas dzīvnieku datubāzes. Arī visu pārējo sirdsdraugs.lv saturu varam veidot kopīgi, iesūtot mums informāciju uz e-pastu.

Kā patversmes var pievienot dzīvniekus?

Ir vairāki veidi. Patversmes savus dzīvniekus var ievietot pašas. Mēs varam nodrošināt automātisku datu pārkopēšanos no Jūsu lapas uz sirdsdraugs.lv un pretēji. Jūs, izmantojot norādes, (WEB izstrādātāju API apraksts), varat automatizēto savienošanos veikt paši.

Kāpēc dzīvnieki nav no visām patversmēm?

Sirdsdraugs.lv ir pieejams pilnīgi katram cilvēkam un katrai organizācijai. Katrai patversmei ir iesniegtas izveidotas pieejas un izsūtīti piedāvājumi automātiski savienoties ar sirdsdraugs.lv. Mēs piedāvājam atrisināt jebkāda veida grūtības, kuras ir saistītas ar dzīvnieku ievietošanu šajā vietnē. Varam censties nodrošināt ar brīvprātīgo, kurš uzņemas veikt šo darbu un atrisināt visas tehniskās problēmas. Tomēr, ja sirdsdraugs.lv nav kādas patversmes dzīvnieki, tātad tā ir viņu nevēlēšanās, lai Jūs informāciju iegūstat šeit.

Kā pievienot savu rakstu, ziņu, aktualitāti?

Visu, kas ir Tev uz sirds, sūti mums uz info@juglasvarti.lv Mēs izskatīsim vai tas ir atbilstoši mūsu darbības principiem un publicēsim iesūtīto materiālu.

Kā mums palīdzēt?

Visvairāk mums ir nepieciešams informatīvais atbalsts, lai sabiedrība iespējami lielākā apmērā par mums zin, jo tikai zinošs cilvēks var izmantot mūsu servisu. Jūs varat regulāri "ieteikt" mūs sociālajos tīklos. Jūs varat lejupielādēt mūsu baneri un ievietot savā mājaslapā. Mēs varam izveidot jaunu baneri atbilstoši Jūsu prasībām. Varbūt var izvietot Jūsu telpās mūsu reklāmu. Iespējams, ka var publicēt kādu rakstu, izveidot interviju, uzfilmēt sižetu.

Vēl Jūs varat pieteikties par brīvprātīgo un uzņemties kādu daļu no visiem veicamajiem darbiem.

Ko darīt, ja pamanu neprecīzu/nepilnīgu informāciju?

Informē mūs uz info@juglasvarti.lv un mēs to izlabosim.

Ko darīt, ja pārstāvu organizāciju, kuras kontaktinformācija nav pieejama sirdsdraugs.lv?
 

Atsūti pilnvērtīgu informāciju uz info@juglasvarti.lv un mēs to pievienosim attiecīgajai sadaļai.

Kā varam sadarboties ar sirdsdraugs.lv?

Sūti jebkuru savu ideju mums uz info@juglasvarti.lv un tad jau kopīgu valodu mēs atradīsim. Vari arī zvanīt Jānim uz 28381812