Kā palīdzēt?

Adopcija

Adoptējot dzīvnieku no patversmes, Tu ne tikai dāvāsi mājas nelaimē nonākušajam, bet arī iegūsi sev uzticamu draugu. Turklāt, katrs adoptētais mīlulis atbrīvo vietu jaunam grūtībās nonākušam un aprūpējamam dzīvniekam.

Ja Tev nav iespējams dzīvnieku uzņemt pastāvīgi, Tu vari sniegt pagaidu mājas patversmēs nonākušiem dzīvniekiem, piemēram, laikā, kad kāda patversme ir pārpildīta.

Atbalsti mīluli

Tev ir iespēja finansiāli un morāli atbalstīt Tevis izvēlētu dzīvnieku, kuram, Tavuprāt, ir visvairāk nepieciešama aprūpe un palīdzība. Dzīvnieka veseļošanos, atkopšanos un uzturēšanos patversmē vari atbalstīt viens, kā arī iesaistot savus radus, domubiedrus vai kolēģus.

Dāvanas

Patversmēm pastāvīgi ir nepieciešamas dažādas sadzīves lietas:

  • avīzes, dvieļi, segas, palagi, kokvilnas un vilnas drēbes;
  • dzīvnieku barība, bļodiņas, kakla siksnas, pavadas, uzpurņi;
  • mazgāšanas līdzekļi, nagu knaibles, kaķu tualetes, smiltis, nagu asināmie;
  • dzīvnieku guļvietas, pārvadājamie konteineri un būri;
  • rotaļlietas, kārumi, vitamīni.

Tāpat patversmju iemītnieki un darbinieki priecāsies par jebkādiem celtniecības materiāliem – viss, kas var noderēt telpu un voljēru celtniecībai, remontam, uzlabošanai un siltināšanai.

Naudas ziedojumi

Ikviena dzīvnieku patversme būs pateicīga par jebkādu finansiālu atbalstu. Ar Latvijas dzīvnieku patversmēm un to kontaktiem vari iepazīties sadaļā „Dzīvnieku patversmes Latvijā”.

Brīvprātīgā palīdzība

Dzīvnieku patversmēm ir darba pilnas rokas, tāpēc Tu vari palīdzēt ar brīvprātīgo darbu gan ikdienā, gan brīžos, kad dzīvniekiem vajadzīga īpaša uzmanība un aprūpe. Iesaisties patversmju ēku un teritorijas labiekārtošanas un sakopšanas darbos, palīdzi izveidot patīkamu vidi mazajiem četrkājainiem draugiem. Ved suņus pastaigās un rotaļājies ar patversmes dzīvniekiem, padarot gan viņu, gan savu dienu priecīgāku un mīlestības pilnu.

Tāpat patversmei vienmēr noder palīdzīgas rokas telpu uzkopšans un remontdarbu veikšanā, kā arī voljēru būvniecībā, atjaunošanā un siltināšanā, suņubūdu un kaķu nagu asināmo taisīšanā.