• Šonedēļ godinām suņus-pavadoņus!

  Šonedēļ godinām suņus-pavadoņus!

  Māra Krūmiņliepa, 09.08.2012

  Ikvienam suņa saimniekam viņa mīlulis sagādā bezgalīgi daudz mīlestības, draudzības, jautrības, kā arī laimes sajūtu. Taču ir īpaši suņi, kuru iespējas un prasmes sniedzas pāri minētajām robežām – viņ... Vairāk »

 • Kāpēc izvēlēties adoptēt dzīvnieku no patversmes?

  Kāpēc izvēlēties adoptēt dzīvnieku no patversmes?

  Māra Krūmiņliepa, 05.08.2012

  Lielā sabiedrības daļā valda priekšstats, ka labāk ir pirkt kaut ko jaunu, nevis lietotu – jo izmantotajai precei līdzi nāks tās iepriekšējās problēmas jeb „bagāža”. Nereti cilvēki šo pieņēmumu attiec... Vairāk »

 • Drosmīgs stārķis glābj vistu no lapsas nagiem

  Drosmīgs stārķis glābj vistu no lapsas nagiem

  LETA, 04.08.2012

  Kāda Lietuvas Prienu rajona saimniece nesen kļuvusi par neparastas ainas liecinieci - uz viņas mājas jumta dzīvojošais stārķis palīdzējis izglābt lapsas sakamptu vistu, vēsta portāls «Lrytas.lt». Pir... Vairāk »

 • Neaizmirsti par sava mīluļa labsajūtu un veselību vasaras karstajās dienās!

  Neaizmirsti par sava mīluļa labsajūtu un veselību vasaras karstajās dienās!

  Māra Krūmiņliepa, 03.08.2012

  Neaizmirsti par sava mīluļa labsajūtu un veselību vasaras karstajās dienās! Līdz ar vasaras iestāšanos un karsto laiku ir jārūpējas ne vien par paša labsajūtu, bet īpaša uzmanība ir jāvelta arī savam... Vairāk »

 • Aizkrauklē kaķēnus var atstāt īpašā glābējsilītē

  Aizkrauklē kaķēnus var atstāt īpašā glābējsilītē

  Aivaronkulis, 03.08.2012

  Aizkrauklē vietējā dzīvnieku aizsardzības biedrība nolēmusi uzstādīt glābējsilīti kaķiem, vēsta laikraksts "Diena".  "Baby box" ir vienkāršs kāpņu telpā nolikts galds ar norādi "Atstāt šeit".... Vairāk »

 • Izdota grāmata "Dzīvnieks cilvēku pasaulē"

  Jānis Zariņš, 29.05.2012

  Cilvēkiem ir dota liela privilēģija noteikt dzīvnieku likteņus. Dinas Balodes stāstu grāmata domāta tiem, kas grib rūpēties par dzīvniekiem, bet nezina, kā to darīt. Stāsti aiciīties uz dzīvnieku pa... Vairāk »