Jelgavā notiks Dzīvnieku aizsardzības dienai veltīts pasākums

Zemgales Dzīvnieku aizsardzības biedrība, 14.09.2012

Jelgavā notiks Dzīvnieku aizsardzības dienai veltīts pasākums

Šā gada 7.oktobrī, Jelgavā, Raiņa parkā, no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 ikviens tiek aicināts uz Dzīvnieku aizsardzības dienai veltītu pasākumu.


Pasākuma laikā plānota plaša programma: suņu šķirņu paraugdemonstrējumi, suņu talantu un tērpu šovs, dzīvnieku barību un piederumu izstāde. Būs dziesmas un dejas par godu Dzīvnieku aizsardzības dienai, kā arī īpaši pārsteigumi lieliem un maziem.


Gaidot lielo notikumu, visi interesenti tiek aicināti piedalīties dzīvniekiem un putniem nekaitīgu rotaļlietu izgatavošanā, kuras pasākuma organizētāji vērtēs pasākuma dienā. Protams, labākie veikumi tiks apbalvoti! Īpaši gaidām arī pirmskolu un skolu audzēkņu rokdarbus! Pagatavotās rotaļlietas līdz 4.oktobrim ir jānodod veterinārajā klīnikā SANARIUS, Viestura ielā 22, Jelgavā, norādot vārdu, uzvārdu, vecumu un telefonu.
Laipni aicinām pieteikties ikvienu, kurš vēlas nodemonstrēt savu mīluli suņu tērpu vai talantu šovā. Iepriekš jāpiesakās pa tel.29481043 – Dzintra.


Jelgavas (VMF) dzīvnieku patversmes vajadzībām Zemgales dzīvnieku aizsardzības teltī varēs nodot segas, dvieļus, dzīvnieku piederumus, kā arī tiks vākti ziedojumi veļas mašīnai un jaunu sildītāju iegādei.


Aicinām pasākumā piedalīties arī vietējos ražotājus ar savu dzīvniekiem veltīto produkciju.


Tālrunis uzziņām: 26520432- Anna