Notiks adoptēto un patversmju dzīvnieku izstāde

Danuta, 16.08.2012

Notiks adoptēto un patversmju dzīvnieku izstāde

Ir pienācis laiks 3. adoptēto un patversmju dzīvnieku izstādei! Ikviens, kam patīk dzīvnieki, vai vēlas dienu pavadīt baudot dabu, laipni aicināts uz šo pasākumu!

Būs atrakcijas un nodarbes bērniem un pieaugušajiem; gleznās apskatāmi zirgi un suņi, kā arī iespēja iemūžināt portretā sevi un savu mīluli! Našķi, dažādi dzīvnieki, pozitīvas emocijas- tas viss tikai apmaiņā pret ziedojumu patversmei!

Laipni aicināti visi dzīvnieku draugi, kuriem nav vienaldzīgs dzīvnieku liktenis, visi adoptētie, izglābtie, nopirktie vai atpirktie dzīvnieki ar saimniekiem un savām ģimenēm! Pierādīsim sev un visai sabiedrībai, ka dzīvnieka tiesības ir līdzvērtīgas cilvēktiesībām! Parādīsim, cik mūsu ir daudz un esam spēcīgi, jo spējam palīdzēt!

Informācija patversmēm un biedrībām- piesakiet dalību laikus (lai varam rezervēt telti); līdzi ņemiet dzīvniekus, kuri ir gatavi adopcijai- veseli un vakcinēti. Padomājiet par izklaidi apmeklētājiem Jūsu teltī!

Informācija visiem dalībniekiem- ierodoties ar dzīvnieku, jāuzrāda dzīvnieka vakcinācijas apliecība ar derīgu vakcināciju pret trakumsērgu! Uz vietas būs iespēja ievadīt mikročipu un piereģistrēties LDC datubāzē- līdzi jāņem mājdzīvnieka pase un savs personu apliecinošs dokuments. Informācija pārējiem interesentiem - būs iespēja iepazīties ar adopcijai pieejamiem dzīvniekiem- tāpēc visi, kas vēl tikai meklē savu īsto un vienīgo- laipni gaidīti!

Vairāk informācijas: 26479144 Danuta, mezavairogi@dot.lv
www.mezavairogi.lv
Uz tikšanos 25. augustā pl.12.00, Mežavairogos!