Sākas balsošana par sunim draudzīgāko gada veikumu

Agnija Greiziņa, 28.09.2012

Sākas balsošana par sunim draudzīgāko gada veikumu

No 27. septembra līdz 3. oktobrim interneta vietnē www.bigmatchshow.lv/konkurss norisinās balsošana par konkursa „Sunim draudzīgākais gada veikums” žūrijas izvirzītajiem finālistiem, kuri pēdējā gada laikā ir snieguši ieguldījumu kāda suņa vai suņu dzīves apstākļu, veselības u.tml. uzlabošanā, kā arī pievērsuši uzmanību un risinājuši klaiņojošo dzīvnieku problēmu Latvijā.

Konkursa „Sunim draudzīgākais gada veikums” fināla balsošanai izvēlētie kandidāti:

  •  Maiga Gadska ir Alūksnes dzīvnieku mājas „Astes un ūsas” brīvprātīgā vecmāmiņa, kura ar savām rokām burtiski izcīnīja suņa Kovboja atveseļošanos pēc locītavu problēmu operācijas. Kā uzsver kandidatūras pieteicēji, „liekot roku uz sirds varam teikt, ka, mēs, veterinārārsti un ziedotāji paveicām darba mazāko daļu”, jo Maigas tante izmitināja, cilāja, vadāja, atveseļoja savu Kobīti, kurš sver 50 kilogramu – gluži vai tikpat, cik sparīgā kundzīte pati. Lai arī Maigas mugura nupat liek manīt, ka suns bijis smags, viņa joprojām ceļas un krīt par Kobīti. Kā saka vēstules autori: „Patiesu apbrīnu izraisa šie klusie varoņi, kuri diendienā spēj celties un darīt mazos, labos darbiņus. Mēs ar cieņu noliecam galvas viņas priekšā.”
  •  Anžela Dolmatova ir Liepājas Dzīvnieku patversmes un Liepājas kinoloģiskās biedrības „Dzīvnieku aizsardzības grupa” vadītāja. Kandidatūras pieteicēja uzsver, ka Anžela ir lielisks piemērs tam, kā jāizturas pret dzīvniekiem, turklāt nenovērtējamas ir arī viņas rūpes par patversmi un tās iemītnieku dzīves apstākļu uzlabošanu. Viņu var raksturot kā ļoti zinošu un mūsdienīgi domājošu patversmes vadītāju.
  • Rovēna Freindliha ir Ventspils dzīvnieku patversmes „Rembo” labais gariņš, kas bez atlīdzības brīvprātīgi gandrīz vai ik dienu rosās patversmē un gluži vai uz saviem pleciem nes tās ikdienu. Neskaitāmiem suņiem atradusi jaunus saimniekus, bet, uz ielas pamanot pamestos, noklīdušos četrkājaiņus, rūpējas par to nonākšanu patversmē un jaunu māju meklēšanu. Turklāt pati pieņēmusi suni, kurš, ja tā var teikt, ir invalīds, rūpējoties, lai arī šis mīlulis, kuram vairuma cilvēku mīlestības varētu paslīdēt garām, iegūtu savas mājas.

Tituls „Sunim draudzīgākais gada veikums” tiek piešķirts reizi gadā un tiek paziņots suņu labdarības izstādes BIG Match Show laikā.

Papildu informācijai:
Agnija Greiziņa
BIGBANK AS Latvijas filiāles Mārketinga speciāliste
Tālr. +371 67116008, +371 26151778
agnija.greizina@bigbank.lv